Serwis

Serwis chłodniczy Warszawa

Sprawny i dokładny serwis chłodnictwa i instalacji chłodniczych z Warszawy.

Niestety co jakiś czas każde urządzenie się psuje, nawet przy prawidłowym użytkowaniu i regularnym serwisowaniu urządzeń chłodniczych. Świadczymy usługi za zakresu serwisu urządzeń chłodniczych, instalacji chłodniczych, agregatów chłodniczych i chillerów.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis chłodniczy z Warszawy?

Nasi pracownicy posiadają niezbędne certyfikaty oraz doświadczenie w serwisie i naprawie wszelkich urządzeń chłodniczych. W większości przypadków po naprawie urządzenie chłodnicze służy klientowi jeszcze przez wiele lat.

Profesjonalny serwis urządzeń chłodniczych

Montaż, naprawa i serwis instalacji chłodniczych, mebli i komór chłodniczych i mroźni wykorzystywanych w przemyśle spożywczym. Wykonujemy także serwis instalacji chłodniczych do mroźni i pomieszczeń szokowego mrożenia, tzw. szokówki, komory szokowe.

Regularny serwis urządzeń i instalacji chłodniczych gwarantuje długą i bezawaryjną pracę urządzeń.

Urządzenia chłodnicze, takie jak: lodówki, zamrażarki, meble chłodnicze i ekspozycyjne stanowią podstawę pracy wielu firm i przedsiębiorstw. Od sprawności i bezawaryjności tych urządzeń zależy ciągłość produkcji i sprzedaży produktów, a także zapewnia możliwość dłuższego przechowywania ich w odpowiednich warunkach.

Instalacje i urządzenia chłodnicze wymagają stałej konserwacji i okresowych serwisów, w których specjalizuje się firma ESP Serwis sp. z o.o. z Warszawy. Serwis chłodniczy Warszawa.

ZADZWOŃ DO NAS

poniedziałek – piątek: 8-17

+48 794 602 307
+48 730 525 007